Svatby

Vážení a milí snoubenci,

čeká Vás jeden z nejkrásnějších dní ve Vašem životě. Přejete si, aby se stal nezapomenutelným? Dovolte nám k takto významnému dni přispět profesionálním hudebním doprovodem. Společně s Našimi kolegy tvoříme tandem fungující více než 10 let. V Našem repertoáru najdete skladby známé nejen ze všedních svatebních obřadů, ale především hudebně reagujeme na moderní hity současných interpretů (viz seznam skladeb). Ke klávesovému nástroji nejčastěji přibíráme smyčcový či dechový instrument nebo zpěv. Jestliže si přejete něco netradičního – scholu, sbor, větší nástrojové seskupení, kontaktujte nás, určitě společně něco vymyslíme.

Standardně hráváme při těchto částech*:

  1. Příchod

Nad všemi písněmi u většiny vítězí Svatební pochod od Richarda Wagnera. Pokud ale nechcete k oltáři přicházet na klasiku a líbí se Vám jiná píseň ze seznamu, zahrajeme Vám ji. Pokud se rozhodnete, že ženich půjde zvlášť a nevěsta také, stačí nám to napsat do formuláře.

  1. Krátká po příchodu
  2. Po proslovu oddávajícího
  3. Po předání prstýnků
  4. Gratulace

U gratulací většinou střídáme tempově pomalejší písně s rychlejšími a snoubenci nám nechávají „volnou ruku“.

Při církevních obřadech je potřeba dbát pravidel církve. Proto se snoubenci konzultujeme pomocí emailu či telefonicky výběr vhodného repertoáru intenzivněji a hledáme alternativu, která by vyhovovala všem stranám.

Seznam skladeb Vámi vybraných skladeb nám zašlete nejpozději 14 dnů před obřadem (ale čím dříve, tím lépe). Pokud je to v Našich silách a na nástroje technicky proveditelné, jsme schopni nacvičit a zahrát také píseň mimo předkládaný seznam (cena za nácvik a prezentaci nové skladby se samozřejmě liší od písní v repertoárovém listu). Před obřadem se většinou ozýváme 10 dní předem, abychom si ověřili, že vše platí.

Pro cenovou nabídku a zodpovězení dotazů nás neváhejte kontaktovat.

*Počet skladeb se odvíjí od místa, kde probíhá obřad. Někde například stačí vybrat skladby pouze na příchod a na předávání prstenů. Přizpůsobujeme se pravidlům oddávajících.

Přesunout se na začátek